Menu zpět
 • Vyhledávání
 • facebook
 • youtube
 • instagram
25. - 26. dubna 2019
Jihočeské fórum cestovního ruchu

Nora Dolanská

Zkušenosti Nory Dolanské jdou napříč službami cestovního ruchu. Pracovala jako průvodkyně Prahou, jako delegátka cestovních kanceláří v zahraničí (Maďarsko, Španělsko, Jugoslávie, Německo), působila také jako tajemnice Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. V 90. letech Nora Dolanská založila a pět let vedla českou pobočku Německé centrály pro cestovní ruch. Působila také jako marketingová ředitelka agentury CzechTourism, od roku 2003 do roku 2009 vedla její vídeňskou pobočku. Zastávala rovněž funkci viceprezidentky Corps Touristique Europe.

Jako ředitelce Prague City Tourism (Pražská informační služba) se jí podařilo v krátkém čase transformovat organizaci samotnou, záhy po svém uvedení do funkce prosadila nový komunikační styl Prahy jako destinace, která turistům nabízí jedinečné emocionální zážitky. Mezinárodně srozumitelný název i značku získala také Pražská informační služba. Praha díky ní získala na poli turismu jednotnou dlouhodobou strategii, byla spuštěna rozsáhlá online kampaň v zahraničí, nový turistický web, do popředí se dostala také kongresová turistika a užší spolupráce s Prague Convention Bureau. Donedávna řídila Středočeskou centrálu cestovního ruchu. 

Věnovala se i pedagogické činnosti, přednášela na katedře marketingové komunikace a public relations Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, je členkou prestižních mezinárodních organizací Business Professional Women a SKAL (profesionálů v cestovním ruchu), byla zvolena Osobností cestovního ruchu ČR za rok 2014, pracovala také v komisích cestovního ruchu při Ministerstvu pro místní rozvoj, finalistka soutěže Manažer roku za rok 2014,  ráda zahradničí a tapetuje.

Datum Sál Začátek Konec Název
Den
12.04. 2018
Sál
1
Začátek
16:00
Konec
16:45
Název
Nevyužitý potenciál v cestovním ruchu
Detail

PRO ÚČASTNÍKY KONFERENCE

Aktuálně

 • Ohlédnutí za konferencí

  24.04. 2018

  O čem se mluvilo

 • Kdo bude moderovat konferenci Travelcon?

  27.02. 2018

  I moderátora druhého sálu znáte z televizních obrazovek

 • "Lepší je si trochu zajet, než se hodně spálit"

  19.02. 2018

  Lukáš Hejlík na konferenci Travelcon 2018

 • Všechny aktuality
Všechny aktuality

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať Vám nic neunikne